بسته به نیاز ، می توانید از  لینک های زیر استفاده نمایید.

کانکشن دسترسی به اینترنت در شبکه داخلی دانشگاه

GUMS_Local.ovpn

کانکشن  دسترسی به اتوماسیون و پایگاه مقالات در خارج از شبکه دانشگاه

GUMS_Scholar.ovpn

لینک دانلود برنامه Open VPN نسخه اندروید

لینک دانلودبرنامه  Open VPN نسخه ویندوز

 

*جهت ایجاد دسترسی از طریق سیستم عامل ویندوز، برنامه open VPN را نصب کنید. چنانچه این برنامه در سیستم شما نصب باشد آیکن برنامه در بخش system tray قابل دسترس خواهد بود.

سپس طبق تصویر راهنما و در جهت پیکان های سبز رنگ عمل نمایید. دقت نمایید اگر قصد دارید در داخل شبکه دانشگاه و یا از طریق اکسس پوینت های دانشگاه، لپ تاپ خود را به اینترنت متصل نمایید باید فایل  GUMS_ Local را دانلود و با انتخاب گزینه import file فایل دانلود شده را انتخاب و بقیه مراحل را طبق تصویر راهنما دنبال نمایید. ( در سیستم های دانشگاه نیازی به دانلود فایل ندارید)

در غیر این صورت برای اتصال در خارج از شبکه دانشگاه فایل GUMS_ Scholar را دانلود و با انتخاب گزینه import file فایل دانلود شده را انتخاب و بقیه مراحل را طبق تصویر راهنما دنبال نمایید.

 

*جهت ایجاد دسترسی از طریق سیستم عامل اندروید، برنامه open VPN  نسخه اندروید، را نصب کرده و سپس طبق تصویر راهنما در جهت پیکان های سبز رنگ عمل نمایید.

دقت نمایید اگر قصد دارید در داخل شبکه دانشگاه و یا از طریق اکسس پوینت های دانشگاه، تلفن همراه و یا تبلت خود را به اینترنت متصل نمایید باید گزینه GUMS_ Local را دانلود وطبق تصویر آن را import کنید. در غیر این صورت برای اتصال در خارج از شبکه دانشگاه فایل GUMS_ Scholar را دانلود و طبق تصویر راهنما آن را import و سپس Connect کنید.